Bizi Takip edin  /  Follow Us

 

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Banka Hesapları  Diğer Hizmetler
Kurumsal Müşetri İlişkileri İnsan Kaynakları Referanslarımız İletişim

 
Oteller Turlar Gemi - Cruise Mavi Yolculuk Transfer Hizmetleri Kıbrıs Uçak Bileti Tatil Seçenekleri Diğer Hizmetler
Anasayfa
Erken Rezervasyon
Oteller
Turlar
Gemi - Cruise Turları
Mavi Yolculuk Turları
Kıbrıs Tatili
Okul Turları
M.I.C.E. - Kurumsal
Fuarlar
Dernek Organizasyonları
Sportif Organizasyonlar
Incoming Hizmetleri
Alternatif Tesettür Tatiller
Şirketlere Kurumlara Özel
Diğer Hizmetlerimiz
İletişim

Erken Rezervasyon
Kampanyalar
Günün Fırsatı
Son Dakika Fırsat Tatil
Tatil Seçenekleri

 

 
  HAKKIMIZDA  

 

 

 

HAKKIMIZDA

Tatil Elması, siz değerli misafirlerimize, turizm alanında en iyi hizmeti verebilmek için vermekte olduğumuz hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir.

Markamız yurtiçi ve yurtdışında, yüzlerce destinasyonu kapsayan hizmet ağıyla, en seçkin oteller ve ulaşım markalarıyla iş birliği yapmaktadır.

Tatil Elması, yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerini kolayca alabileceğiniz, farklı havayolları şirketlerinin seyahatlerini tek bir ekranda detaylı ve karşılaştırmalı olarak size sunan ve kolayca karar vermenizi sağlayan kişisel seyahat acentasıdır.

THY, Pegasus, Anadolu Jet, SunExpress ve Atlasjet dahil Türkiye ve yurt dışından yüzlerce hava yolu firması ile dünyanın her yerine uçuş alternatifleri sunan Tatil Elması, uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Yıl'ın her döneminde, gerek Yurt İçi,vgerekse Yurt Dışı tercihlerine göre, her aileye ve her bütçeye en uygun tatil seçeneklerini geniş bir yelpazade sunan, 7/24 güvenilir hizmet veren koomple bir tatil platformudur.

Öğrenci Okul Turları Tatil Platformu ile, Mesleki ve etik değerlerden ödün vermeksizin, sektörde fark yaratmak, hizmet verdiği ulusal ve uluslar arası saygın müşterilerinin daimi tercih ettiği bir marka olmak için, var gücüyle çalışmaktadır.

 

Şehir hayatı zor ve yorucudur. İnsan, şehrin kendisine yüklediği sorumlulukları yerine getirirken, çoğu zaman kendini ihmal eder. İş stresi, trafik kargaşası derken kararını kendisinin vermediği birçok olayın içerisinde bulur kendini. E hal böyle olunca da, insan kendine hiç vakit ayıramaz, duramaz, dinlenemez. Yoruldukça yorulur ve hayatının sıkıcı ve rutin olduğunu düşünür.

Oysaki her hayat ne sıkıcıdır ne de rutin. İnsanın, sadece kendine birazcık vakit ayırması, dinlenmesi, durması günümüz tabiriyle deşarj olması gerekmektedir. Tatil, bunun için en iyi fırsattır. Daha önce, gitmediği yerlere gitmek, yürümediği sokaklarda, caddelerde yürümek, yeni insanlarla tanışmak ve yeni anılar biriktirmek, insana adeta yeniden doğmuş hissi verir.


Biz, 
Tatil Elması olarak, tatile çıkmanın size ne kadar iyi gelebileceğini tahmin ediyoruz. Bu yüzden, siz tatil severlerin yol arkadaşı ve rehberiyiz. Tecrübeli kadromuz, geniş tatil seçeneklerimiz ve güler yüzlü hizmetimiz sayesinde siz de hayatınız boyunca unutamayacağınız bir tatil yapacaksınız. Hayatınız boyunca unutamayacağınız ve gidip gördüğünüz yerleri herkese anlatıp, tavsiye edeceğiniz bir tatil için hazır mısınız? Bu işe başladığımız günden bu yana, siz değerli müşterilerimizin olumlu görüşleri bizim işimize duyduğumuz sevgiyi, katbekat artırmaktadır.

Müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmet anlayışını ve her şeyden önce sizin rahatlığınız ve konforunuzun geldiğinin bilincindeyiz. Bu yüzden hizmetlerimizi her şeyden önce sizin rahatınız ve konforunuz için planlıyor, teknolojinin her nimetinden faydalanarak, sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Siz müşterilerimizi, misafirlerimiz gibi görerek, ilkemizi “%100 Misafir Memnuniyeti” olarak belirliyor ve bunun için uğraşıyoruz. Her zaman, değişmeye ve gelişmeye açık olan, yeni, çağdaş ve düzenli kadromuz ile sizi gerçekten farklı hissettirmeyi hedefliyoruz.

Eğer siz de, şehrin hengâmesinden biraz olsun kurtulmak, dinlenmek, yenilenmek ve unutulmaz bir tatil macerası yaşamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Geniş ve farklı tatil seçeneklerimiz ile artık bu sizin için mümkün olacak. Üstelik tatiliniz boyunca bir tur şirketi ile değil, bir arkadaşınız, bir dostunuzla birlikte olacaksınız.

Siz de hemen, dilediğiniz tatili seçin ve gerisini bize bırakın.

Unutulmaz bir tatil için, bizi seçin.

 

 

KALİTE  POLİTİKAMIZ

Sunduğumuz Hizmet kalitesi ile MÜŞTERİLERİMİZİN,
Çalışma ortamı ve koşulları ile ÇALIŞANLARIMIZIN,
Verimlilik ve rekabet gücü ile TEDARİKÇİLERİMİZİN,
Yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluğumuz ile TOPLUMUN
beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, çalışanlarımızı eğitmek, hizmet ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmektir

 

 

VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

 • * Sektördeki yeniliklerde lider olmak
  * Müşterimiz ve üretim ortaklarımızla karşılıklı ve sürdürülebilir büyümeyi gerçekleştirmek
  * Sektmrümüzde, uyguladığımız sosyal sorumluluk ilkeleri ile uluslar arası alanda belirleyici olmak
  * Son Teknoloji ve süreç uygulamaları ile sektöre yeni hizmetler sunmak ve lider konumda olmak
  * Tedarik zinciri boyunca yer alan tüm süreçlerimizi bilişim teknolojileri ile entegre ederek müşterilerimizin artan servis ihtiyaçlarına cevap vermek
  * Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek
  * Süreç odaklı kalite yönetim sistemini uygulamak
  * Bugün ve gelecekte bize duyulan güvena ve ahlaki değerlere daima sadık kalarak, hizmet kalitemizi her basamakta sürekli arttırmak, çözüm odaklı bakış açımız ile müşterilerimize farklı alternatifler sunmak.
  * Yenilikçi olmak, hızlı ve güvenilir bilgiler ışığında doğru seçim yapmalarına imkan sağlamak.
  * Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek
  * Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak
  * Toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek

 

MİSYONUMUZ

 • * Sektördeki yeniliklerde lider olmak,
 • * Bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek,
 • * Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak,
 • * Toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek,
 • * Çalışılması tercih edilen şirket olmak
  * Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak.
  * Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak;

  * Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak,
  * Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak,
  * Yenilikçi bir şirket olarak, geleceği şekillendirme arzusu ve insanlığa faydalı olan yenilikler üretme konusundaki kararlılığının arkasında  durmak,
  * İnsana odaklı çalışmayı temel almak,
  * Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak,
  * Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek,
  * Çağın gerektirdiği tüm teknolojilerden yararlanarak, müşterilerimize en hızlı ve en konforlu hizmeti sağlamak.
  * Yalnızca bulunduğu bölgede değil ülke çapında bir marka olmak...

 

AMACIMIZ

* Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.

* Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.

* Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

 

BİREYSEL  HİZMETLER / kurumsal hizmetler

 • Büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.

 

ONLINE REZERVASYON

Tatilini kendi organize etmek isteyenler için zaman, mekan, en uygun fiyat arayışı, en çok seçenek, hız, güvenlik, rezervasyon garantisi, sürpriz indirim ve promosyonlar tüm teknolojik altyapı desteğiyle bizim için bir standart. Standartları aşan www.tatilelmasi.com sizlere "işte aradığım budur" diyebilmeniz için gece gündüz çalışıyor.ULUSLARARASI UÇAK BİLETLERİ
Dünyanın her noktasına sorunsuz, ekonomik güvenli uçuş seçenekleri üretiyoruz.YURTİÇİ ve YURTDIŞI OTEL REZERVASYONLARI
Yurt içinde ve dünyada gideceğiz noktayı siz belirliyorsunuz, yılların oluşturduğu birikim ve güvenle rezervasyonlarınızı biz gerçekleştiriyoruz.YURTİÇİ ve YURTDIŞI KÜLTÜR TURLARI
Profesyonel ve işinde uzman kadromuzla yurt içinde ve yurt dışında gerek kapalı gruplara gerekse münferit taleplere yapmış olduğumuz organizasyonlarla binlerce kişiye ulaşmış firmamız, her defasında kültür gezilerinde yeni alternatiflerle güvenilir adımlarla büyüyerek ilerlemektedir.

 

OKUL TURLARI
Amacımız ülkemizin temel taşlarından olan eğitim kurumlarımıza mümkün olan en ekonomik fiyatla kaliteli kültür ve motivasyon turlarını gerçekleştirmektir. Mezuniyet partileriniz ve okul gezileriniz için profesyonel ekibimizle en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı garanti ediyoruz. Düzenlediğimiz kültür turları ve organizasyonlara katılabilir veya okulunuza özel gerçekleştirmeyi düşündüğünüz her türlü turizm organizasyonlarına destek isteyebilirsiniz.KONGRE SEMİNER ORGANİZASYONLARI
Bilindiği gibi kongre organizasyonu turizmin birçok alanını bünyesinde barındıran konpakt bir aktivitedir. Kongrenin bütün proje yönetimini koordinasyonunu planlamasını destinasyon seçimini kayıt ve konaklama hizmetlerini uçak biletlerini sosyal aktivitelerini kültürel ve turistik tur organizasyonlarını ve bunun gibi turizmin birçok faaliyetlerini içerir A grubu seyahat acentası olan Çok Tatil  yerli ve yabancı konukların ağırlanmasında ve kongre boyunca lojistik desteğin teminde açılış kokteyli gala yemeği özel davet ve organizasyonlarda deneyimli kadrosuyla sorunsuz hizmet vermeyi amaçlar.

 • Basılı malzemeler
 • Yaka kartı ve Afisler
 • Davetli konuşmacılar
 • İkram hizmetleri
 • Teknik Ekipmanlar

 

FUAR ORGANİZASYONLARI
Kendi uzmanlık alanında, dünyanın nabzını tutmak isteyen girişimciler dünyadaki yüzlerce firmanın hizmet ve ürünlerini tek bir çatı altında görüp, ürün ve seçenekleri karşılaştırma şansına sahip olacaklardır.


RENT A CAR / ARAÇ  KİRALAMA
Tüm ticari işletmelerin her tür kurumsal araç kiralama ihtiyaçlarını üstün teknolojisi, cazip fiyat, koşulları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.VİZE HİZMETLERİ
Tüm dünya ülkelerine seyahatlerde yorulmadan zaman kaybetmeden gerekli vize işlemleriniz uzman kadromuzla güvenilir ve sorunsuz olarak yürütülmektedir.
Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, kendilerine tam bir danışmanlık verilerek öncelikle doğru yönlendirme yapar, başvuruların sıkıntısız geçebilmesi için evrak kontrolünü eksiksiz sağlarız. Vize başvurunuz sırasında sizlere eşlik ederek başvuru sürenizin sorunsuz sonuçlanmasını gerçekleştiririz.

Vize Başvurularında Dikkat Edilecek Konular;

 • Pasaportunuzun geçerlilik süresi en az 6 ay olması gerekmektedir.
 • Başvuru yaparken geçerli pasaportunuzun boş vize sayfası olması gerekmektedir.
 • İlgili konsolosluğun başvurunuzu dikkate alması için fotoğrafınızın son 6 ay içinde çekilmiş olması gerekmektedir.
 • Dışişleri Bakanlığı'nın kararı ile pasaportların yalnız "vizeler" yazan bölümüne vize basılmaktadır. Döviz ve gümrük kayıtları ve açıklamalar yazan bölümlere vize basılmamaktadır.
 • Başvuru yapılan ülkenin konsolosluğu kişiye göre ek evrak talebinde bulunabilir.
 • Özel dönemlerde (bayram, sömestr, yılbaşı vb. ) vize sonuçlanma süreleri uzayabilir.
 • Vize alış süresi ve başvuru süreleriyle ilgili Tatil Elması Kurumsal sorumluluk kabul etmemektedir.

Konsolosluğun yapacağı prosedür değişiklikleri sonucunda bu sayfada yer alan bilgilerin güncel uygulamalardan farklı olmasından Tatil Elması Kurumsal sorumlu değildir.
 

 
SEYAHAT SİGORTA
Türkiye’de faaliyet alanını genişleten ve yatırımları sayesinde hızla büyüyen “Seyahat sigortası” koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak, sizlere bir sigorta temsilciliğinin sunduğu avantajların tümünü; konusunda uzman pazarlama, müşteri hizmetleri, hasar departmanları ve güçlü teknik altyapısının oluşturduğu sağlam donanımı ile kendi alanında da öncü ve yenilikçi olmuştur.

 

Seyahat Sigorta’nin vizyonu doğrultusunda amacımız, kendi alanında sektörün öncülerinden olan Seyahat Sigorta’nın sigorta sektörünün ayrılmaz bir parçası olan satış sonrası hizmetler ile de müşterilerine vermiş olduğu hizmet kalitesini arttıracak uygulamaları oluşturmak ve bu anlamda Seyahat Sigorta olarak kuruluşundan bugüne müşteri ile aynı hedefi paylaşarak, onların riskini ve varlıklarını en iyi biçimde değerlendirmeyi ve korumayı devam ettireceğiz.

 

UÇAK BİLETİ
Dünya çapındaki havayolu firmalarıyla kurduğumuz işbirliği sayesinde, servis verdiğimiz tüm firmalara maksimum kolaylığı, ulaşılabilirliği ve avantajlı fiyatları Tatil Elması Kurumsal güvencesiyle sağlarız. Dinamik, proaktif bir ekiple, sizlere güvenli bir ortamda, gerekli servisi detaylarıyla hızlıca sağlarız.MÜŞTERİ YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
Müşterilerimizin talepleri dikkate alınarak şirketlere özel oluşturduğumuz seyahat politikalarıyla, seyahat giderlerini azaltmayı ve kontrol altına almayı hedefliyoruz.

 

ARAÇ KİRALAMA & TRANSFERLER
Global anlaşmalarımız ile yurt içi ve yurt dışında son model araçlarla, konusunda deneyimli ve nezaketli şoförlerle transfer ve araç kiralama servisi sağlarız.7/24 ACİL DURUM TELEFON HATTI
7/24 hizmet vermeyi ilke edinen Tatil Elması Kurumsal olarak, sizlere vereceğimiz özel telefon numaraları ile mesai dışı taleplerinize anlık cevap vermeye devam ediyoruz.

 

ÖZEL RAPORLAR
* Hava yolları detaylı bilet raporu
* KDV ve Vergi detay raporu
* Seyahat politikası uygunluk raporu
* Değişiklik ve iadelerden kaynaklı ceza raporu
* Masraf merkezlerine göre detaylı alım raporu
* Cari hesap dökümü raporu
* Fatura raporu

 

farkımız

 • Sadece turizm ve hizmet sektörüne hizmet vermekteyiz. Turizm realitelerine uygun ve fayda yaratan hizmetler planlarız. Özel tercihlere çabuk cevap veririz. Fiyat çeşitliliğini yeni projelerle sunarız. 365 gün ücretsiz tatil danışmanlığı yaparız.

 

FARK NOKTALARIMIZ

 • * Mükemmeli isteriz
  * İşimizde uzmanız
  * Yenilikçi, Yaratıcı, sürekli gelişimi isteriz
  * Ekip olarak çalışır, ekip olarak başarı sağlarız.
  * Misafirimizi Mutlu ederiz
  * Kaliteli ürün ve hizmetler ile misafirimize fayda sağlarız
  * Misafirimizi sesini dinleriz. Güvenilirliğimiz ile anılmak isteriz.
  * Açık ve dürüst ilişkiler kurarız
  * Adil rekabet ederiz
  * Verdiğimiz sözlere bağlı kalırız. 

Hizmetlerimiz arasında
Türk Turizm Sektörü'nde mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan
Tatil Elması her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.


* Okul Turları,
* Otel ve Tatil Köyleri
* Otel Rezervasyonları (Yurt İçi, Yurt Dışı, Kıbrıs)
* Denizyolu Ulaşım Hizmetleri
* Kültür Turları
* Mavi Yolculuk
* Gençlik Turları
* Yurt Dışı Tur Paketleri
* Kayak Turları
* Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri
* Yurtiçi ve Yurtdışı Kültür Turları,
* Kayak Turları,
* Doğa Yürüyüşleri, Trekking (Doğa yürüyüşü), Rafting,
* Tatil ve Şehir Otelleri Rezervasyonları,
* Uçak Biletleri (Dış Hat, İç Hat)
* Cruise-Gemi Seyahatleri ve Mavi Yolculuk,
* Vize İşlemleri,
* Seyahat Sigortası ve asistans hizmetleri
* Motivasyon ve Teşvik Gezileri
* Taşımacılık Hizmetleri,
* Kapalı Grup Organizasyonları
* Kiralık Araç/Rent A Car hizmetleri (Yurt İçi-Yurt Dışı)
* Balayı Turları (Yurt İçi, Yurt dışı, Kıbrıs Seçenekleri) Paketleri
* Vize Asistans Hizmetleri
* Açılış, Kutlama ve Benzeri Şirket ve Birlik Organizasyonları
* Kültür, sanat, Eğence ve Benzeri Etkinlik Organizasyonları
* Eğitim ve Araştırma Gezileri
* Puan ve Ödül Kataloğu Hizmetleri
* Bireysel ve Kurumsal, Şirket Organizasyon Danışmanlığı,

hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Bireysel Hizmetler
Türk Turizm Sektörü'nde mevcut en geniş ürün ve hizmet yelpazesine sahip olan
Tatil Elması her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.


* Otel ve Tatil Köyleri
* Şehir Otelleri
* Butik Oteller
* Havayolu, Karayolu Ulaşım Hizmetleri
* Kültür Turları
* Mavi Yolculuk
* Gençlik Turları
* Yurtdışı Tur Paketleri
* Kıbrıs Tur Paketleri
* Kayak Turları
* Gemi Seyahatleri
* Sağlık (Termal Oteller) Tesisleri
* Kiralık Araç hizmetleri
* Balayı Paketleri (Yurtiçi / Yurtdışı seçenekler)
* Vize Hizmetleri

 Kurumsal Hizmetler
Tatil Elması büyük, orta ve küçük boy işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün teknolojisi, cazip fiyat ve koşulları, deneyimi, benzersiz kaynakları ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.


* Dış Hat Uçak Biletleri
* İç Hat Uçak Biletleri
* Yurtiçi/Yurtdışı Kültür Turları
* Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonları
* Yurtiçi ve Yurtdışı Rent A Car Rezervasyonları
* Seyahat sigortası ve Asistans Hizmetleri
* Fuar Organizasyonları
* Motivasyon ve Teşvik Gezileri
* Kapalı Grup Organizasyonları
* Okul Turları Organizasyonları
* MICE, Toplantı, Kongre, Seminer, Bayi Toplantıları
* Fuar Organizasyonları
* Açılış, Kutlama ve Benzeri Şirket ve Birlik Organizasyonlar
* Kültür, Sanat, Eğlence ve Benzer Etkinlik Organizasyonları
* Eğitim ve Araştırma Gezileri
* Seyahat Sigortası ve Asistans Hizmetleri
* Vize Hizmetleri

·        

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
* Yılların verdiği tecrübe, özgüven ve çözüm üretme becerisi yüksek bir alt yapıya sahip olduğumuz için,
* Güvenilir, temiz, kaliteli bir hizmet geçmişine sahip olduğumuz için,
* Her bütçeye uygun tatil seçenekleri sunabildiğimiz için,
* Uluslararası hizmet tecrübesine sahip olduğumuz için,
* Kişiye özel tatil planlamasını detaylandırarak gerçekleştirdiğimiz için,
* Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağladığımız için,
* Ulaşım alanında güvenliği ve yeniliği ön planda tuttuğumuz için,
* Teknolojik gelişmeleri sistemimize ve hizmetimize entegre ettiğimiz için,
* Otel + uçak + transfer planlamasını sorunsuz uyguladığımız için,
* www.tatilelmasi.com  web sitesi üzerinden tüm işlemlerinizi gerçekleştirebildiğiniz için,
* En güncel fiyat kampanyalarını sunduğumuz için,
* Hayalinizdeki her noktaya günübirlik ve konaklamalı turlar düzenlediğimiz için,
* Kolay ödeme seçenekleri sunduğumuz için,
* Turizm Bakanlığı’ndan onaylı belgeye sahip olduğumuz için, (Belge No: 1188)
* Tüm organizasyonlarda sizlerin değerli görüşlerini dikkate alıp, bir sonraki birliktelikleri daha kaliteli geçirmeyi hedef aldığımız için,

* Kısacası sizin değerli zamanınızı en verimli şekilde değerlendirmenizi sizden daha çok düşündüğümüz için…


Sizlerden aldığımız güçle ve değerli görüşlerinizle vizyonumuzu genişleterek, memnuniyet oranı yüksek, daha kaliteli bir hizmet için, BİRLİKTELİKLER yaşamak için, 
Tatil Elması ailesi olarak sizleri bekliyoruz…

 

 

Firma Tanıtım sunumu
Tatil Elması Tanıtım Sunumu slayt gösterisi için, lütfen aşağıdaki Resime tıklayınız

 


 

Erken Rezervasyon Otelleri
Yurtiçi Oteller
Yurtdışı Oteller
Kıbrıs Otelleri
Istanbul Otelleri
Termal Oteller

Tesettür Otelleri

Kayak Otelleri
Yurtdışı Turlar

Kültür Turları
Kıbrıs Turları
Istanbul Turları
Günübirlik Turlar
Okul Turları
Gemi-Cruise Turları
Mavi Yolculuk Turları
Kayak Turları
Vizesiz Turlar
Fırsat Turları
Alternatif Turlar
M.I.C.E. Organizasyonlar

Kurumsal Organizasyonlar

Fuarlar
Transfer Ulaşım Hizmetleri

Rent A Car
Seyahat Sigortası
Vize Hizmetleri
Uçak Bileti - ONLINE
Dernek Organizasyonları
Sportif Organizasyonlar
Incoming Hizmetleri
Şirketlere - Kurumlara  Özel
Antalya Otelleri
Alanya Otelleri

Belek Otelleri

Kemer Otelleri
Side Otelleri

Fethiye Otelleri
Bodrum Otelleri
Marmaris Otelleri
Kuşadası Otelleri

 
Hizmet Sözleşmesi
Yurtdışı Müşteri Sözleşmesi
Yurtiçi Müşteri Sözleşmesi
Otel Müşteri Sözleşmesi
Mail Order Formu
Ödeme Seçenekleri

Nasıl Rezervasyon Yaparım

Neden bizle Tatile
Tatilci Hakları

Tatil Güvencesi
En iyi Fiyat Garantisi
İptal iade Koşulları

 
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Banka Hesapları
Kurumsal Hizmetler
Müşteri İlişkileri

İnsan Kaynakları

Gizlilik Politikamız
İlkelerimiz
Referanslarımız
Diğer Hizmetlerimiz

İletişim
Bizi Takip edin  /  Follow Us


 


Copyright © 2018 Tatil Elmasi  | All rights reserved  Web Tasarım : Topkara