Bizi Takip edin  /  Follow Us

 

Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Banka Hesapları  Diğer Hizmetler
Kurumsal Müşetri İlişkileri İnsan Kaynakları Referanslarımız İletişim

 
Oteller Turlar Gemi - Cruise Mavi Yolculuk Transfer Hizmetleri Kıbrıs Uçak Bileti Tatil Seçenekleri Diğer Hizmetler
Anasayfa
Erken Rezervasyon
Oteller
Turlar
Gemi - Cruise Turları
Mavi Yolculuk Turları
Kıbrıs Tatili
Okul Turları
M.I.C.E. - Kurumsal
Fuarlar
Dernek Organizasyonları
Sportif Organizasyonlar
Incoming Hizmetleri
Alternatif Tesettür Tatiller
Şirketlere Kurumlara Özel
Diğer Hizmetlerimiz
İletişim

Erken Rezervasyon
Kampanyalar
Günün Fırsatı
Son Dakika Fırsat Tatil
Tatil Seçenekleri


 

 
  VİZE HİZMETLERİ  

 

 

Schengen Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler


Katılacağınız tur için veya sonra kullanmak amaçlı vize başvurularınızda Tatil Elması olarak en uzun süreli vizeyi alabilmenize yardımcı olmak isteriz.
Katılacağınız tur
Tatil Elması olarak bizim organize ettiğimiz bir tur ise gerekli evrakları ve işlem takvimini sizinle paylaşırız. Bunun dışındaki durumlarda ise aşağıdaki evrakları gezinizden 1 ay öncesine kadar bize ulaştırırsanız en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Başvuru sürecinin en önemli noktası gerekli evrakların doğru ve eksiksiz olarak sunmaktır.

Vize işlemlerinde yapılacak hataların Vize Reddine sebep olabilecek olması ve Pasaportunuzda bulunacak bir Red Mührünün size ömür boyu sorun çıkarabilecek olması sebebiyle bu işlemleri yaparken uzmanlardan bilgi ve yardım almanızı tavsiye ederiz. 

 

 

 

VİZE İŞLEMLERİ HİZMETİ  Vize İşlemleri Hizmeti

*T.C vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile aşağıdan temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak gerekmektedir.

* Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir.

* Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Tatil Elması sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.

* Vize başvuruları, tur hareketinden 1 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir. Vize sürecinizin daha sağlıklı ilerleyebilmesi ve konsolosluklarda oluşabilecek dönemsel yoğunluklardan ve/veya uygulama farklılıklarından etkilenmemek adına, tur kalkış tarihine 1 aylık süre kalmasından itibaren, vize başvurunuzu bir an önce tamamlanması tavsiye olunur.

* Vize süresini konsolosluk belirler.

* T.C. yeşil pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin, eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 

* Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına ; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.

* Uyarı: İptal edilmiş pasaportlardaki geçerli Schengen vizeleri ile seyahat edilememektedir.

* 18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

* KKTC ve Ercan Havaalanı’na ait kaşelerin pasaportta bulunmaması gerekmektedir.

* AVRUPA BİRLİĞİ TÜRKİYE DELEGASYONU TARAFINDAN YAYINLANAN DUYURUDA, 25 EYLÜL 2014 TARİHİNDEN İTİBAREN YAPILACAK SCHENGEN VİZESİ MÜRACAATLARINDA PARMAK İZİ ALINMAYA BAŞLANMIŞTIR.

 

 

Vize konusunda önemle dikkate alınması gereken hususlar: 

* Vize başvurunuzu olabildiğince erken bir tarihte (örneğin, bir ay öncesinden) yapmanız tavsiye edilir. Çalışma ve öğrenim amaçlı vizelerin alınması ülkeden ülkeye değişmekle beraber, 2-3 ay veya daha uzun bir zaman sürebilir. Vize başvurunuzda pasaportunuzun geçerlilik süresinin başvurduğunuz tarihten ileriye doğru en az bir yıl olmasına özen gösterilmesi tavsiye olunur. Ayrıca, vizeden muaf olmanız halinde dahi, gideceğiniz ülkenin pasaportunuzda aradığı geçerlilik süresini öğrenmenizde yarar vardır. (Bazı devletlerin ülkeye girişte
 umuma mahsus ve resmi pasaportlarda aradığı asgari geçerlilik sürelerini görmek için tıklayınız). 
* Yıpranmış pasaportla yapacağınız vize başvurunuz kabul edilse ve vizenizi alsanız dahi, sınırdan geri çevrilmeniz mümkün olabilmektedir. 
* Vize başvurunuz reddedilebilir. Ret nedenini açıklama zorunluluğu bulunmamakla beraber, bazı ülkeler yazılı ve/veya sözlü açıklama yapmaktadır. 
* Yurt dışına seyahat etmeyi düşünen vatandaşlarımızın en fazla ne kadar süredir kullanımda olan pasaportlarıyla vize başvurusunda bulunabilecekleri konusuyla ilgili olarak gitmek istedikleri ülkenin temsilciliğinden ayrıntılı bilgi alması gerekmektedir. Zira Schengen bölgesi ülkeleri  (Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya, İsveç, İsviçre, İzlanda, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan) ve diğer bazı ülkeler 10 yıldan daha eski pasaportla yapılan vize başvurularını kabul etmemektedir. 

 

 

Schengen Vizesi Hakkında Bilgiler: 
Avrupa Birliği’nde 1995’te yürürlüğe giren Schengen Sözleşmesi ile bu Sözleşmeye taraf ülkeler aralarındaki sınır ("iç sınır’" denilmektedir) kontrollerini kaldırmışlardır. Bu şekilde oluşturulan Schengen bölgesinde dış sınır kontrollerinde ortak uygulama ve kurallar hayata geçirilmiştir. Schengen alanı vize, polis ve yargı alanlarındaki işbirliğini kapsamaktadır. 
Schengen’e üye ülkeler aşağıda sunulmaktadır:
Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İspanya, İsveç, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan. 
AB’ye üye olmayan İsviçre, İzlanda, Norveç ve Lichtenstein da Schengen bölgesine dahildir. 
Bir yabancı Schengen bölgesine üye ülkelerden birinin vizesi ile girdiğinde diğerine serbestçe seyahat edebilmektedir. Bununla birlikte, Schengen vize rejimi yönetmeliği uyarınca, Schengen vizesi ilk defa kullanılırken vizenin alındığı ülkeye giriş yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Örneğin, İtalya’nın Temsilciliklerinden alınan vize ile önce İtalya’ya giriş yapılması gerekmektedir. Bu çerçevede, Schengen bölgesine seyahat edecek vatandaşlarımızın vizelerini ilk giriş yapacakları ülkenin temsilciliğinden almaları hususu önem taşımaktadır. 
Schengen ülkeleri ortak Schengen Information System-SIS adı verilen bir veri tabanından yararlanırlar. Bu veri bankasında, Schengen ülkelerine girmesi gereken kişilerle ilgili bilgiler başta olmak üzere çeşitli bilgiler yer alır ve üye ülkelerin yetkili makamlarının kullanımına açıktır.
 

ON YILDAN ESKİ PASAPORTLARLA İLGİLİ AÇIKLAMA
Schengen Vizesi isteyen Avrupa ülkelerine seyahat edecek normal pasaportlu yolcuların vize alabilmeleri için pasaportlarının on yıldan eski olmaması gerekmektedir.


ÇİPLİ PASAPORTLAR

Eski pasaportlar 24 Kasım 2015 tarihinden sonra geçerli olamayacaktır.Çipli Pasaportla değiştirilmesi zorunludur.
Detaylı bilgi için
 http://www.epasaport.gov.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.


VİZE BAŞVURUSU VE  PARMAK İZİ UYGULAMASI

25 Eylül 2014 itibariyle schengen ülkeleri parmak izi uygulamasına başlamıştır.Bu tarihten önce herhangi bir schengen ülkesine verilen parmak izinin geçerliliği yoktur.
Avrupa Birliği (AB) Türkiye Delegasyonu tarafından yayınlanan duyuruda, 25 Eylül 2014 tarihinden itibaren yapılacak Schengen vizesi müracaatlarında “Vize Bilgi Sistemi (VBS)” genel uygulaması kapsamında vizeye tabi diğer ülke vatandaşlarından olduğu gibi vatandaşlarımızdan da parmak izi alınmaya başlanacağı bildirilmiştir. 
Bu bağlamda, Ekim 2011'den bu yana ve son olarak Mayıs 2014'te Orta ve Kuzey Amerika, Karayipler ve Avustralya’da olmak üzere, dünya çapında kademeli olarak tesis edilen Vize Bilgi Sistemi’nin 25 Eylül 2014'ten itibaren Türkiye'de ve Batı Balkanlar'da da devreye sokulacağı ifade edilmektedir. 
Sözkonusu uygulamadan; 
- 12 yaş altı çocukların, 
- Parmak izi alınması imkansız olan fiziki engellilerin, 
- Schengen ülkesinin davetlisi resmi heyet üyelerinin muaf tutulacakları belirtilmektedir. 
Alınan parmak izi bilgilerinin 5 yıl süreyle geçerli olacağı bildirilmektedir. 
VBS uygulaması hakkında Türkiye’deki AB Delegasyonu web sitesinde yer alan bilgilendirme metnine
 http://www.avrupa.info.tr/tr/bilgi-kaynaklari/haber-arsivi/news-single-view/article/schengen-vize-bilgi-sistemi-tuerkiyede-devreye-giriyor.html adresinden ulaşabilirsinizVİZE NEDİR?
Bir ülkeden diğer bir ülkeye geçişte ülkeler arasındaki kararlar doğrultusunda şahsın kendine ait pasaportuna yada yerine geçebilecek diğer bir belgeye,gideceği ülkenin temsilciliği (Konsolosluk, Büyükelçilik.. vb.) tarafında verilen izin belgesidir. 
Vizeler;Turistlik, Ticari veya öğrenim amacı ile alınır ve süresi verilen makam tarafından ziyaretin amacına göre saptanır.TRANSİT VİZELER

Kişiler çıkış yaptıkları ülkeden ikinci bir ülke üzerinden üçüncü bir ülkeye geçiş yapacaklarsa ve bu geçiş esnasından ikinci ülkenin gümrük sahasından ayrılacaklarsa, ülkeler arası anlaşmaya göre ikinci ülkeden üçüncü ülkeye geçiş için alınan vize "Transit Vize" dir.


VİZE ÖZELLİĞİ

Almanya, Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya, İsveç,İzlanda, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, Yunanistan.
Yukarıdaki 24 schengen ülkesinden herhangi birinden alınan vize ile diğer schengen ülkelerine seyahat gerçekleşebilir. Sınır polislerinin isteği, yolcunun gideceği ülkenin konsolosluğundan vize alarak schengenin gerçekleştirilmesi doğrultusunda olmaktadır.

MULTIPLE       :Çok giriş çıkış ( Vizenin bitiş Tarihine kadar geçerli )
SINGLE           :Tek giriş çıkış ( Bir kere kullanılabilir. Vizenin bitiş tarihi geçmemiş bile olsa 2.çıkış yapılamaz.) 
TRANSİT VİZE: ( HAVAYOLU veya KARAYAOLU)


PASAPORT

Bir ülkenin vatandaşına veya vatandaşlığına geçmiş yada bir başka bir ülkenin vatandaşıyken sığınma hakkı alan kişilere verilen resmi bir belgedir. Kişiler bir ülkeden başka bir ülkeye seyahatlerinde pasaport yada ülkelerin almış olduğu kararlarla yada pasaport yerine geçen kimliklerle geçebilir. Bazı kişiler milliyetine tabi olduğu ülkede başka bir ülkenin vatandaşlık hakkını kazanıp o ülkelerden pasaport alma hakkı kazanır. Dolayısıyla seyahat eden kişiler değişik ülkelerin kimlikleri bulunabilir.

 

 

 

Aklınızda Bulunsun

* İTO veya İSO faaliyet belgelerinin en fazla iki ay önce alınmış olması ve her iki ayda bir yenilenmesi gerekmektedir.
* Vergi levhaların fotokopilerinin her yıl en geç Mayıs ayı sonunda elimize geçmesi gerekmektedir.
* SSK işe giriş bildirgelerinde SSK´nın onay damgasının görülmesine dikkat edilmelidir.
* Şirketin antetli kağıdına yazılacak dilekçelerin Belçika Konsolosluğu için İngilizce veya Fransızca, İngiltere ve Amerika  Konsoloslukları için İngilizce, diğer konsolosluklar için Türkçe veya İngilizce olarak hazırlanması, şirketin imza sirkülerinde yetkili kişi veya kişiler tarafından imzalanması, ad ve soyadlarının açıkça yazılması gereklidir.

 

 

 

 

 

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

 

 

 

AVUKAT-DOKTOR-ECZACI ve MÜHENDİS

·         Pasaport ve resimli sayfasının fotokopisi

·         2 adet biometrik resim

·         İLGİLİ MAKAMA hitaben yazılmış, seyahat detaylarını ve vize talebinizi belirten dilekçe ıslak imza, kaşeli

·         İş yeri faaliyet belgesinin ıslak imzalı aslı ve yeni tarihli

·         İş yeri vergi levhası fotokopisi(yeni)

·         İş yeri imza beyannamesi fotokopisi

·         Meslek kartı önlü arkalı fotokopisi

·         Son 3 aylık hareketli son bakiyesi YÜKSEK(en az 7.000 TL) banka hesap cüzdanı aslı veya banka çıktısı ise ıslak imza,kaşe ve banka imza sirküleri.(banka hesapları başvuru yapıldığı gün itibari ile 7 günden eski olmaması gerekmektedir)

·         T.C Kimlik Fotokopisi

·         Gayrimenkul tapu veya ruhsat fotokopisi

·         Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği güncel tarihli ve orjinali (nüfus müdürlüğünden veya e-devletten/aile bireyleri görünmelidir)

·         Vize bitiminden sonra 6 ay geçerli pasaport

·         Eski shengen vizelerin fotokopisi

·         Yurtdışı seyahat sigortası (Tarafımızca temin edilir.)

 

ÇİFTÇİ

·         Pasaport ve resimli sayfasının fotokopisi

·         2 adet biometrik resim 

·         İLGİLİ MAKAMA hitaben yazılmış, seyahat detaylarını ve vize talebinizi belirten dilekçe

·         Çiftçilik belgesi (orijinali,ıslak imzalı,güncel tarihli)

·         Traktör ruhsatı

·         İşlediği tarla tapularının fotokopisi

·         Çiftçilik kayıt sistemi belgesi(orjinali,ıslak imzalı,güncel tarihli)

·         Son 3 aylık hareketli son bakiyesi YÜKSEK(en az 7.000 TL) banka hesap cüzdanı aslı veya banka çıktısı ise ıslak imza, kaşe ve banka imza sirküleri.(banka hesapları başvuru yapıldığı gün itibari ile 7 günden eski olmaması gerekmektedir)

·         T.C Kimlik Fotokopisi

·         Gayrimenkul tapu veya ruhsat fotokopisi

·         Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği güncel tarihli ve orjinali (nüfus müdürlüğünden veya e-devletten/aile bireyleri görünmelidir)

·         Vize bitiminden sonra 6 ay geçerli pasaport

·         Eski shengen vizelerin fotokopisi

·         Yurtdışı seyahat sigortası (Tarafımızca temin edilir.)

 

 

 


 

DEVLET MEMURU

·         Pasaport ve resimli sayfasının fotokopisi

·         2 adet Biometrik resim

·         İLGİLİ MAKAMA hitaben yazılmış, seyahat detaylarını ve vize talebinizi belirten dilekçe

·         Bağlı bulunduğu devlet kurumundan alınmış görev belgesi (ıslak imza,mühür ve yeni tarihli)

·         Resmi kurum görev kimlik kartının fotokopisi

·         T.C kimlik fotokopisi

·         Son 4 aylık maaş bordrosu (mühür ve imzalı)

·         Gayrimenkul tapu veya ruhsat fotokopisi

·         Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği güncel tarihli ve orjinali (nüfus müdürlüğünden veya e-devletten/aile bireyleri görünmelidir)

·         Son 3 aylık hareketli son bakiyesi YÜKSEK (en az 7.000 TL) banka hesap cüzdanı aslı veya banka çıktısı ise ıslak imza,kaşe ve banka imza sirküleri.(banka hesapları başvuru yapıldığı gün itibari ile 7 günden eski olmaması gerekmektedir)

·         Vize bitiminden sonra 6 ay geçerli pasaport

·         Eski shengen vizelerin fotokopisi

·         Yurtdışı seyahat sigortası (Tarafımızca temin edilir.)

 

 

 


 

EMEKLİLER 

·         Pasaport ve resimli sayfasının fotokopisi

·         2 adet Biometrik resim

·         İLGİLİ MAKAMA hitaben yazılmış, seyahat detaylarını ve vize talebinizi belirten dilekçe

·         Maaşını aldığı bankadan son 4 aylık maaş dökümü ve banka imza sirküleri

·         Emekli kartı veya SGK ‘dan emekli olduğuna dair yazı (yazı, kaşe,imza ve mühürlü olacaktır)

·         T.C kimlik fotokopisi 

·         Gayrimenkul tapu veya ruhsat fotokopisi

·         Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği güncel tarihli ve orjinali (nüfus müdürlüğünden veya e-devletten/aile bireyleri görünmelidir)

·         Son 3 aylık hareketli son bakiyesi YÜKSEK (en az 7.000 TL) banka hesap cüzdanı aslı veya banka çıktısı ise ıslak imza,kaşe ve banka imza sirküleri.(banka hesapları başvuru yapıldığı gün itibari ile 7 günden eski olmaması gerekmektedir)

·         Vize bitiminden sonra 6 ay geçerli pasaport

·         Eski shengen vizelerin fotokopisi

·         Yurtdışı seyahat sigortası (Tarafımızca temin edilir.)

 

EV HANIMLARI

·         Pasaport ve resimli sayfasının fotokopisi

·         2 adet biometrik resim

·         İLGİLİ MAKAMA hitaben yazılmış, seyahat detaylarını ve vize talebinizi belirten dilekçe

·         Eşine ait iş evrakları

·         T.C kimlik fotokopisi

·         Gayrimenkul tapu veya ruhsat fotokopisi

·         Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği güncel tarihli ve orjinali (nüfus müdürlüğünden veya e-devletten/aile bireyleri görünmelidir)

·         Son 3 aylık hareketli son bakiyesi YÜKSEK (en az 7.000 TL) banka hesap cüzdanı aslı veya banka çıktısı ise ıslak imza,kaşe ve banka imza sirküleri.(banka hesapları başvuru yapıldığı gün itibari ile 7 günden eski olmaması gerekmektedir)

·         Vize bitiminden sonra 6 ay geçerli pasaport

·         Eski shengen vizelerin fotokopisi

·         Yurtdışı seyahat sigortası (Tarafımızca temin edilir.)

 

ÖĞRENCİ

·         Pasaport ve resimli sayfasının fotokopisi

·         2 adet Biometrik resim

·         Okuldan alınmış asıl öğrenci belgesi (Üniv. öğrencisi e-devletten)

·         T.C Kimlik fotokopisi

·         Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği güncel tarihli ve orjinali (nüfus müdürlüğünden veya e-devletten/aile bireyleri görünmelidir)

·         Vize başvurusunda bulunan kişi 18 yaşından küçük ise, anne ve babadan noter onaylı muvafakatname gerekmektedir. Anne ve Baba ile birlikte seyahat edilmesi durumunda dahi muvafakatname mutlaka gereklidir. (orjinal ve güncel). Ebeveynleriyle beraber seyahat edecek olsa bile, her durumda, her  iki ebeveyn tarafından  noter onaylı orjinal 6 aydan eski olmayan muvafakatname gerekmektedir.  Eger kişi ebeveynlerinin dişindaki bir kişi ile seyahat edecek olur ise (öğretmeni, hala dayı vf.) her iki ebeveyn seyahat edecek kişiye noter onaylı, orjinal 6 aydan eski olmayan muvafakatname vermek durumundadır. Muvafakanamede seyahat edecek kişinin kimlik bilgisi ve ismi geçmelidir. Reşit olmayan başvuru sahiplerinin başvuru formuna her iki ebeveynin imzası gerekmektedir.

·         Anne veya babanın iş evrakları 

·         İLGİLİ MAKAMA hitaben yazılmış, seyahat detaylarını ve vize talebinizi belirten dilekçe

·         Şahsına ait son 3 aylık hareketli son bakiyesi YÜKSEK (en az 7.000 TL) banka hesap cüzdanı orjinali veya banka çıktısı ise ıslak imza,kaşe ve banka imza sirküleri.(banka hesapları başvuru yapıldığı gün itibari ile 7 günden eski olmaması gerekmektedir) Üniversite öğrencileri için gereklidir. 

·         Vize bitiminden sonra 6 ay geçerli pasaport

·         Eski shengen vizelerin fotokopisi

·         Yurtdışı Seyahat  Sigortası ( Tarafımızca temin edilir.)

 

ESNAF ve SANATKÂRLAR ile SERBEST MESLEK SAHİPLERİ

·         Pasaport ve resimli sayfasının fotokopisi

·         2 adet biometrik resim

·         İLGİLİ MAKAMA hitaben yazılmış, seyahat detaylarını ve vize talebinizi belirten dilekçe ıslak imza ve kaşe

·         İş yeri imza beyannamesi fotokopisi

·         İş yeri faaliyet belgesi ıslak imzalı aslı ve yeni tarihli

·         İş yeri vergi levhası fotokopisi (yeni)

·         İş yeri ticaret sicil gazetesi fotokopisi

·         T.C kimlik fotokopisi

·         Gayrimenkul tapu veya ruhsat fotokopisi

·         Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği güncel tarihli ve orjinali (nüfus müdürlüğünden veya e-devletten/aile bireyleri görünmelidir)

·         Son 3 aylık hareketli son bakiyesi YÜKSEK (en az 7.000 TL) banka hesap cüzdanı aslı veya banka çıktısı ise ıslak imza,kaşe ve banka imza sirküleri. (banka hesapları başvuru yapıldığı gün itibari ile 7 günden eski olmaması gerekmektedir)

·         Vize bitiminden sonra 6 ay geçerli pasaport

·         Eski shengen vizelerin fotokopisi

·         Yurtdışı seyahat sigortası (Tarafımızca temin edilir.) 

 

SSK’YA BAĞLI MAAŞLI ÇALIŞAN

·         Pasaport ve resimli sayfasının fotokopisi

·         2 adet biometrik resim

·         Şirketin antetli kağıdına iş veren tarafından ıslak kaşeli ve imzalı olarak, İLGİLİ MAKAMA hitaben, işveren tarafından yazılmış şirketteki görevinizi, seyahat tarihlerinizi belirten dilekçe.

·         İş yeri görev belgesi (Firma merkezi Trakya dışında ve bölge içinde şubesi var ise görev yeri Trakya bölgesi (şehir) belirtimelidir. Şahsına veya birlikte yaşadığı aile bireyine ait güncel sabit fatura(elektrik,su,doğal gaz gibi) 

·         Şirket imza sirküleri fotokopisi

·         Şirket vergi levhası fotokopisi (yeni)

·         Şirket ticari sicil gazetesi fotokopisi

·         Şirket faaliyet belgesi ıslak imzalı aslı ve yeni tarihli

·         SSK giriş bildirgesi

·         Son 4 aylık maaş bordrosu (iş yerinden kaşeli ve imzalı)

·         SSK hizmet dökümü (SGK'dan veya e-devletten barkodlu)

·         Gayrimenkul tapu veya ruhsat fotokopisi

·         T.C kimlik fotokopisi

·         Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği güncel tarihli ve orjinali (nüfus müdürlüğünden veya e-devletten/aile bireyleri görünmelidir)

·         Son 3 aylık hareketli son bakiyesi YÜKSEK (en az 7.000 TL) banka hesap cüzdanı aslı veya banka çıktısı ise ıslak imza,kaşe ve banka imza sirküleri. (banka hesapları başvuru yapıldığı gün itibari ile 7 günden eski olmaması gerekmektedir)

·         Vize bitiminden sonra 6 ay geçerli pasaport

·         Eski shengen vizelerin fotokopisi

·         Yurtdışı seyahat sigortası (Tarafımızca temin edilir)

 

İŞVERENLER İÇİN

·         Pasaport ve resimli sayfasının fotokopisi

·         2 adet biometrik resim

·         Şirket antetli kağıdına yazılmış olan seyahatlerinize ilişkin dilekçe (Örnekler ve içerik hakkında bizi arayabilir veya mesaj bırakabilirsiniz).

·         İmza sirküleri

·         Şirket ticari sicil gazetesi fotokopisi

·         Şirket faaliyet belgesi ıslak imzalı aslı ve yeni tarihli

·         Vergi Levhası Fotokopisi

·         Faaliyet belgesi

·         Ticaret Gazetesi Fotokopisi

·         Gayrimenkul tapu veya ruhsat fotokopisi

·         T.C kimlik fotokopisi

·         Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği güncel tarihli ve orjinali (nüfus müdürlüğünden veya e-devletten/aile bireyleri görünmelidir)

·         Son 3 aylık hareketli son bakiyesi YÜKSEK (en az 7.000 TL) banka hesap cüzdanı aslı veya banka çıktısı ise ıslak imza,kaşe ve banka imza sirküleri. (banka hesapları başvuru yapıldığı gün itibari ile 7 günden eski olmaması gerekmektedir)

·         Vize bitiminden sonra 6 ay geçerli pasaport

·         Eski shengen vizelerin fotokopisi

·         Yurtdışı seyahat sigortası (Tarafımızca temin edilir)

 


 

 

 

 

 

Erken Rezervasyon Otelleri
Yurtiçi Oteller
Yurtdışı Oteller
Kıbrıs Otelleri
Istanbul Otelleri
Termal Oteller

Tesettür Otelleri

Kayak Otelleri
Yurtdışı Turlar

Kültür Turları
Kıbrıs Turları
Istanbul Turları
Günübirlik Turlar
Okul Turları
Gemi-Cruise Turları
Mavi Yolculuk Turları
Kayak Turları
Vizesiz Turlar
Fırsat Turları
Alternatif Turlar
M.I.C.E. Organizasyonlar

Kurumsal Organizasyonlar

Fuarlar
Transfer Ulaşım Hizmetleri

Rent A Car
Seyahat Sigortası
Vize Hizmetleri
Uçak Bileti - ONLINE
Dernek Organizasyonları
Sportif Organizasyonlar
Incoming Hizmetleri
Şirketlere - Kurumlara  Özel
Antalya Otelleri
Alanya Otelleri

Belek Otelleri

Kemer Otelleri
Side Otelleri

Fethiye Otelleri
Bodrum Otelleri
Marmaris Otelleri
Kuşadası Otelleri

 
Hizmet Sözleşmesi
Yurtdışı Müşteri Sözleşmesi
Yurtiçi Müşteri Sözleşmesi
Otel Müşteri Sözleşmesi
Mail Order Formu
Ödeme Seçenekleri

Nasıl Rezervasyon Yaparım

Neden bizle Tatile
Tatilci Hakları

Tatil Güvencesi
En iyi Fiyat Garantisi
İptal iade Koşulları

 
Ana Sayfa
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
Banka Hesapları
Kurumsal Hizmetler
Müşteri İlişkileri

İnsan Kaynakları

Gizlilik Politikamız
İlkelerimiz
Referanslarımız
Diğer Hizmetlerimiz

İletişim
Bizi Takip edin  /  Follow Us


 


Copyright © 2018 Tatil Elmasi  | All rights reserved  Web Tasarım : Topkara